Топ

Акація Балкон Прямокутний 11 літрів Фреш
555 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горшок для квітів Акація Балкон Прямокутний 60 Фреш
об'єм 11 літрів
розмір 590*195*170 мм
Яскраві кольори,
морозостійка
доропрочний
Пристосування до УФ-випромінювання
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Фіолетовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 590 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Висота | 170 мм |
| Об`єм | 11 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴






