
4-ох Рівнева Кутова Полиця для Овочів Профф
550 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4-ох Рівнева Кутова Полиця для Овочів Профф
2601467
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | кутова радіусна |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Кількість ніжок | 4 шт. |
| Основний колір | Сірий |
| Колір покриття | Різні кольори |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 715 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Полиці | пластик |
| Ніжки | пластик |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




