Топ

Полиця для взуття Ратан чорна
650 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності
- Код: 2601819
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Поличка для Обуви Раттан (чорний)
5 ярусів.
Розмір 85-28-46 см.
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 5 шт. |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Висота | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴


