Топ

4-ох Рівнева Полиця для Овочів Прозора
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4-ох Рівнева Полиця для Овочів Прозора
2601412
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість ярусів (полиць) | 4 |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 715 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність дверцят | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴








