СУПЕР ЦЕНА

Горщик для Квітів Акація Підвісний 3 літри Фреш
185 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для Квітів Акація Підвісний 30 Фреш
об'єм 3 літри
розмір 290*215*185 мм
виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підвісна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Висота | 185 мм |
| Об`єм | 3.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴










