Супер Ціна

Горщик для Квітів Гарденія Двостороння
об'єм 12 літрів
розмір 395*295*245 мм
Послужить прекрасною прикрасою перил, сходових маршів і т. д.
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 395 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Висота | 245 мм |
| Об`єм | 11 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴







