Новинка

Горщик для Квітів Бегонія Балкон 5,5 л
190 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8681457044056
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів серії Бегонія Балкон 30
Форма овал
об'єм 5,5 літрів
розмір 300*140*145
6 кольорів
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.325 кг |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Об`єм | 5.5 л |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 ₴










