Топ

Горщик для Квітів Бегонія Квадрат 2,3 л
140 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8681457043998
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів серії Бегонія Квадрат 16
форма квадрат
об'єм 2,3 л
розмір 160*150 мм
6 кольорів
виробництво - Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 0.21 кг |
| Об`єм | 2.3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴










