СУПЕР ЯКІСТЬ

Горщик для квітів Бегонія 9 л
270 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8681457046050
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів серії Бегонія 25
Об'єм 9 літрів
розмір 250*235
6 красивих квітів
виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Стан | Новий |
| Тип | Горщик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Діаметр | 235 мм |
| Об`єм | 5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴










