закінчується

Горщик для Квітів Бегонія 3,3 л
160 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 8681457043875
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів серії Бегонія 18
Обсяг 3,3 літра
розмір 180*175 мм
6 красивих квітів
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 175 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 0.25 кг |
| Об`єм | 3.3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴










