Новинка

Горщик для Квітів Акація Квадрат 13л
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів серії Акація Квадарат 40
Об'єм 13 літрів
розміри 390*390*300 мм.
Оригінальний дизайн
5 різних кольорів
виробництво - Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Вазон |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підлогова, Настільна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 330 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Об`єм | 13 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴






