СУПЕР ЦІНА

Комплект для прибирання SLIM PVA MOP
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект для прибирання SLIM PVA MOP з авто віджимом.
Унікальна пропозиція серед комплектів для прибирання.
Комплект має багато переваг.
- автоматично віджимайте губки (виробляє остаткову вологу з губки) не залишає розлучення і потічків.
- компактні розміри набору (зручність зберігання)
- Це суперефективне очищення забруднення,
- 8 літрів об'єму відра
- Гумка ідеально підходить для всіх типів покриття
- поставляється в фірмовому упаковці
- можливість замінити губки
Цей комплект буде приємним подарунком.
Виробництво: Туреччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Швабра з губкою-валиком |
| Основне призначення | Для підлоги |
| Матеріал насадки | Поліпропілен |
| Наявність механізму віджиму | Є |
| Тип ручки | розбірна |
| Матеріал ручки | метал |
| Колір | Бежевий |
| Комплектація відром | Є (з віджимом) |
| Країна виробник | Туреччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина насадки | 25 см |
| Ширина насадки | 5 см |
| Довжина ручки | 127 см |
| Об`єм відра | 8 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴






