Новинка

Горщик для квітів підвісний Акація одинарний
130 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для Квітів Акація Одинарний Підвісний Пастель
об'єм 1,5 літра
розмір 155*235*205 мм
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Кашпо |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Підвісна |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Дренажні отвори | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 155 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Висота | 205 мм |
| Об`єм | 1.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴






