
Горщик для Квітів Бегонія Квадрат 1,5 л
100 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8681457043936
+380 (99) 490-11-69
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Горщик для квітів серії Бегонія Квадрат 13
форма квадрат
об'єм - 1,5 л
розмір 130*120
Виробництво Туреччина
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Горщик |
| Виробник | Polimod |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бордовий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 0.135 кг |
| Об`єм | 1.5 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴










